Medyum tavsiye

Medyumlar

Medyumların mesleklerinde gelmek istedikleri noktaya ulaşabilmeleri için yapacakları tek şey kendilerini sürekli geliştirmek ve bundan asla vazgeçmemektir. Özellikle bu alanda kullanılan bilim dalları hakkında sürekli olarak bilgi sahibi olmaya çalışmak, elde edilen bilgileri doğru zamanda ve doğru yerde kullanmak ayrıca tüm medyumluk işlemleri hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olmak kısa zaman içinde saygın bir medyum olabilmek için yeterli olacaktır.

En eski medeniyetlerden bu yana var olan bu meslek hakkında bilgi sahibi olmak ve kendilerinin de iyi bir medyum olup olamayacaklarını anlamak isteyen insanlar öncelikle doğru kişi veya doğru kaynaklardan fikir almalıdırlar. Yapılacak olan işlemlerin ne kadar özel olduğunu ve yapılacak hataların nelere sebep olabileceğini bilmeyen kiler genellikle yeterli düzeye gelmeden başladıkları bu meslekte kısa zaman içinde isimleri dahi duyulmadan yok olup gitmektedirler.

Bu duruma düşmemek için yapılacak tek şey sürekli olarak yeni bilgiler edinmek ve insanların güvenlerini kazanmak için bu gelişime asla ara vermemektir. Binlerce medyum olmasından cesaret alan kişiler bu insanların çoğunun gerçek medyumlar olmadıklarını ve tek amaçlarının kendi çıkarlarını sağlamak olduğunu bilmeleri gerekmektedir. Bu kadar zor öğrenilen ve zor yapılan bir mesleğin bu kadar çok kişi tarafından yapılması tabi ki mümkün değildir. Bu sebeple tavsiye edilen medyumlardan biri olmak için her zaman emek vermek ve sabırlı olmak gerektiği bilinmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir