Medyum bakımı

Medyumlar

Medyum Bakımı

Medyumların yaptıkları en önemli işlemlerin başında bakım işlemleri gelmektedir. Bu işlemler insanların yaşadıkları psikolojik sorunların herhangi bir büyü veya benzeri konudan kaynaklanıp kaynaklanmadığını öğrenmek için yapılır ve çok etkili sonuçlar verir. Çok eski zamanlardan bu yana yapılan bu işlemlerin en önemli yanı kesinlikle doğru sonuçlar vermesi ve insanların kendilerini daha rahat hissetmeleri için en doğru yol olmasıdır.

Bakım işlemini yapacak olan medyum öncelikle insanların sorunlarını kısa zaman içinde ortadan kaldırmak için elinden geldiği kadar hızlı olmalıdır. Özellikle yapılacak olan işlemlerin kısa zaman içinde sonuç vermesi için yapılacak en doğru şey medyum bakımını yapacak olan kişilerin seçimlerine özen göstermektir.

Birçok medyum olması ve her birinin kendilerini sürekli olarak en başarılı kişiler gibi tanıtmaları maalesef insanların hatalı seçimler yapma ihtimallerini de arttırmaktadır. Her ne kadar zor bir seçim olsa bile yine de insanlar sorunlarını çözmek için nasıl medyum seçeneklerini bilmemeleri birçok kişinin yaşadığı en önemli sorundur.

Medyum bakımı yapılırken öncelikle bakım yapılacak kişi ile medyum aynı ortamda bulunmalıdır. Ancak bu mümkün değilse o zaman telefon ile de uzaktan bakım yapılabildiğine dair hatalı bir inanış vardır. Uzaktan bakım yapmak için insanların resimleri yeterli olmaktadır. Bu resimlere bakarak insanların üzerlerinde kötü enerjilerin olup olmadığını görebilen medyumlar bu sayede bakım işlemlerinin amaçlarına ulaşmasını da sağlayabilmektedirler.

1 thought on “Medyum bakımı

  1. Gül dedi ki:

    İranlı medyum Miran Rakel hocaya süryani büyüsü yaptırdım benim erkek arkadaşımla sorunlarım vardı.Erkek arkadaşım bir anda beni terk etti eski sevgilisine döndü bende bu konuda süryani büyüsü yaptırmaya karar verdim sağ olsun arkadaşımın tavsiyesi ile İranlı medyum Miran Rakel hocayı aradım yardım istedim. İranlı medyum Miran Rakel hocam süryani büyüsü ile erkek arkadaşımı o kızdan ayırıp bana geri gitirip bağladı ve evlilik teklifi aldım benim çalışmalarım 14 günde sonuç verdi İranlı medyum Miran Rakel dan allah razı olsun her kese şiddetle tavsiyemdir. İranlı medyum Miran Rakel iletişim 05353122173

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir