Medyumlar hakkında şikayetler

Medyumlar

Medyumlar Hakkında Şikayetler

Çok sayıda medyum olması insanların seçim aşamasında boş yer uzun zaman kayıpları yaşamaların enden olabilmektedir. Bunun önüne geçmek için birçok kişi sadece forum sitelerinde isimleri geçen medyumları araştırıp kendilerine ne uygun olan kişileri seçmeye çalışırlar. Bu tarz sitelerde genellikle medyumlar hakkında şikayetler de bulmak mümkündür. Bu yorumların her birini değerlendirmek kısa zaman içinde seçim yapmak ve istenen sonuca kısa zaman içinde ulaşabilmek anlamına gelmektedir. Her zaman insanların kendilerine olan güvenlerine layık olmak için ellerinden geleni yapan ve bu uğurda sürekli kendilerini geliştirmeye devam eden medyumlar özellikle manevi enerjileri harekete geçirip en zor işlemleri bile kısa zamanda yapmaları ile ünlüdürler.

Ancak bu konu hakkında bilgileri veya deneyimleri olmayan kişiler medyum seçerken nelere dikkat etmeleri gerektiği konusunda her zaman tereddütte düşmüşlerdir. Bilindiği gibi medyumlar sahip oldukları farklı özellikler ile kısa zaman içinde sıradan insanlardan hemen ayrılmaktadırlar. Bu özelliklerin neler olduğunu bilmek sahte medyumların tuzaklarına düşmemek için çok önemlidir. Dünyanın en eski mesleği olmasına rağmen halen çok sayıda insanlar bu alan hakkında az bilgi sahibi olduğu için seçim yaparken zaman kayıpları yaşamaktadırlar. Doğru bir medyum ile çalışabilmek için öncelikle o kişinin geçmişi araştırılmalıdır. Hatta mümkünse medyumlar hakkında şikayetlerin veya önerilerin yer aldığı kaynaklarda zaman geçirmek ve daha önce medyumlar ile çalışmış olan kişilerin fikirleri almakta önemlidir. Bu sayede güven içinde en doğru medyum seçilebilir ve istenen işlem yapılabilir.

Sıradan insanların çok farklı bir tarzları olan ve daha da önemlisi yaptıkları işlemler ile her meslek grubundan hemen ayrılan medyumlar hakkında ne kadar çok bilgi sahibi olunursa o kadar kaliteli hizmetler alınabilir. Doğru bir seçimi ilk seferinde yapmak gibi bir amaçları olan insanlar özellikle nasıl seçim yapacaklarını öğrenmeden harekete geçme melidirler. Bilindiği gibi birçok sahte medyum insanları kullanmak ve kendileri için maddi veya manevi çıkar sağlamak için hazırda beklemektedirler. Kendilerini sürekli olarak insanlar en güvenilir veya en kaliteli medyum gibi tanıtan bu kişiler geçmişte çok sayıda kişiyi tuzaklarına düşürüp kandırmayı başarmışlardır.

En çaresiz halleri ile medyumların karşısına çıkan bu kişiler tamamen savunmasız bir şekilde kendilerinden istenen her şeyi yapmaktadırlar. İşte bu sebeple medyumluk mesleğine karşı duyulan güvende ciddi oranda azalmıştır. Kimi zaman insanların beklentilerini karşılama konusunda gerçek anlamda sorun yaşatan acemi medyumlar da güven duygusunun yok olmasını sağlayabilmektedirler. Bu sebeple medyumlar hakkında şikayetlerin yer aldığı sitelerde zaman geçirmek her zaman içinde en mantıklı hareket olacaktır. Bu sitelerde yer alan olumlu veya olumsuz yorumlar insanların medyum seçerken yaşadıkları tüm ikilemleri yenmelerini sağlamaya yetecektir.

Bilindiği gibi ünlü medyumlar şu an bulundukları konuma gelene kadar ciddi anlamda çabalar göstermiş ve çok uzun zaman emek vermişlerdir. Bu sebeple sahip oldukları yüksek deneyim ile ancak insanlar yardımcı olabilmektedirler. Bu da kendilerini her zaman için doğru seçimler arasına sokmaktadır. Bu kadar özel ve sıra dışı bir mesleği başarı ile yapıp gelen her talebe olumlu cevap vermek gerçekten de çok önemli bir başarıdır. Mesleklerinde daima ismi en çok bilinen kişiler olmak gibi bir amaçları olan medyumlar özellikle kendilerini geliştirme konusunda her zaman insan üstü bir çaba göstermek zorundadırlar. Bu durum hem medyumlar hakkında şikayetlerin yer aldığı yerlerde isimlerinin geçmemesine hem de amaç ne olursa olsun her zaman için insanların ilk tercihleri olmalarına neden olmaktadır.

1 thought on “Medyumlar hakkında şikayetler

  1. nazlı can dedi ki:

    Gerçek medyum hocaya süryani büyüsü yaptırdım eşimle aramda sorunlarım vardı bu konuda arkadaşımın tavsiyesi üzerine Gerçek medyum hocamdan yardım istedim çalışma için bakım yaptı bana yardımcı olacağını söyledi. Çalışmaların masrafını çıkarttı biraz pahalıydı o an durumum olmadığı için yarısını peşin yolladım kalan yarısını da çalışmanın 6 günü etki gördükten sonra yolladım yaptğı çalışma sayesinde eşimi kendime hem aşık ettim hemde bağladım çalışmam biteli 1 ay oldu çok etkili gönlümden bir miktar daha ödeme koptu yolladım sonuç aldıktan sonra her ay para yollasam haktır zoruma gitmez. Allah razı olsun hocamdan şimdi çevreme de tavsiye ettim her kes memnun sizlere de tavsiye etmek istedim.
    Gerçek medyum hoca iletişim 0539 830 14 50

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir