Kendinden uzaklaştırma büyüsü

Büyüler

Kendinden Uzaklaştırma Büyüsü

İnsanlar genellikle sevmedikleri kişilerin kendilerine karşı olan ilgilerini kendi çabaları ile bitiremediklerinde bunu sağlamak için kendinden uzaklaştırma büyüsünü denemektedirler. Bu işlemler insanların düşüncelerine etki ettikleri zaman o kişiler bir anda farklı bir şekilde düşünmeye ve ilgileri olan kişilerden uzaklaşmaya başlamaktadırlar. Yapılan işlemlerin ne kadar süre içinde sonuç vereceğini veya kesin bir şekilde sonuç verip vermeyeceğini bilmek asla mümkün değildir. Bu sebeple önemli olan doğru işlemleri yapıp beklemeye başlamaktır.

Genellikle istenen sonucu vermekte olan bu işlemlerin ortak özellikleri zararsız olmalarıdır. Yani istenen sonucu vermeseler bile insanlar kesinlikle zarar görmemektedirler. Ortaya çıkan manevi enerjiler her ne kadar çok güçlü olsalar bile yine de insanları risk altına atan bir durum yoktur. Yapılan bu işlemler tamamen insanların rahatsız oldukları kişilerin kendilerinden uzaklaşmasını ve kendilerine olan ilgilerini tamamen kaybetmelerini amaçlamaktadır. Bu sebeple medyumlar her zaman için risksiz ancak çok etkili işlemler yapmaktadırlar.

Kısa zaman içinde aşırı ilgi gösterdikleri kişilere karşı olan ilgilerini kaybeden insanlar aslında bu değişimin bir büyünün etkisi ile olduğunu asla anlayamamaktadırlar. Bu da insanların bu işlemlere olan ilgilerinin her zaman çok yüksek olmasına neden olmaktadır. Birçok medyum bu işlemleri kolay ve hızlı bir şekilde yapabildiği için insanlar genellikle kendinden uzaklaştırma büyüsünü denerken tereddüt etmemektedirler. Bu da bu işlemlerin bugüne kadar en çok yapılmış olan büyülerden biri olmasına neden olmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir