Mum büyüsü nasıl yapılır

Büyüler

Mum Büyüsü Nasıl Yapılır

Herkesin kolay bir şekilde temin edebileceği basit mumlar ile yapılabilmekte olan mum büyüleri özellikle kara büyüler için en özellerinden biri olarak gösterilmektedir. Bugüne kadar birçok kez yapılmış olan bu işlemlerde amaç insanların ciddi sorunlar yaşamaları ve hayatlarının allak bullak olmasıdır. Kötü bir amaç için yapıldığından dolayı medyumlar genellikle kendilerine gelen talepleri ret etmektedirler. Fakat yine bu işlemlerin günümüzde de çok sık yapıldıkları bilinmektedir. Mum büyüsü nasıl yapılır veya bu işlemlerin etkileri nasıl görülür gibi soruların yanıtlarını arayan insanlar öncelikle doğru kaynakları seçmelidirler.

Bu işlemler mumları yakılmasından sonra ortaya çıkan dumanlara okunan çok güçlü dualar ile yapılmaktadır. Daha sonra çok gizli bir yere saklanacak olan bu mumların mümkün olduğu kadar uzun bir süre erimeden yanmaya devam etmesi sağlanmalıdır. Bu mumlar yandıkça insanlar ciddi sorunlar ile boğuşmak zorunda kalacaklardır. Bilindiği gibi medyumların çoğu bu kara büyüleri mumların yapılmasından sonra ortaya çıkan dumanlara okunan çok güçlü dualar ile yapılmaktadır.

Daha sonra çok gizli bir yere saklanacak olan bu mumların mümkün olduğu kadar uzun bir süre erimeden yanmaya devam etmesi sağlanmalıdır. Bu mumlar yandıkça insanlar ciddi sorunlar ile boğuşmak zorunda kalacaklardır. Bilindiği gibi medyumların çoğu insanları karar büyülerden uzak durmaları konusunda uyarmaktadırlar. Bunun sebebini merak eden kişiler mum büyüsü nasıl yapılır veya hangi amaçla yapılır gibi soruların yanıtlarını bulmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir