Toprağa Gömülen Büyü Kaç Günde Etki Eder

Büyüler

Toprağa Gömülen Büyü Kaç Günde Etki Eder

Medyumlar bazı işlemler de çok kullanmalarına rağmen yine de bu teknikler hakkında bilgileri olmayan kişilerden sürekli olarak toprağa gömülen büyü kaç günde etki eder veya bu teknikler gerçekten de etkili mi gibi sorular alırlar. Bu teknik hemen hemen her türlü büyü işleminde kullanılabilir ve ortalama olarak 1 haftaya kadar çok net sonuçların ortaya çıkmasını sağlar. Bugüne kadar birçok kişi bu tarz işlemler ile amaçlarına ulaşmayı başarmıştır ancak bu teknik uygulamak ciddi bir deneyim ister.

Bu sebeple medyumların tüm adımlarını mutlaka bilinçli bir şekilde atmaları ve aynı zamanda risk içeren tekniklerden her zaman uzak durmaları gerekir. Hem iyi hem de kötü amaçlı büyüler için kullanılabilen bu teknikler de toprak altına gömülen nesneler farklılık gösterebilir. Kimi zaman özel olarak hazırlanan bir muska toprak altına gömülürken kimi zaman ise insanların kişisel eşyaları, resimleri, hayvan bedenlerinin parçaları veya daha birçok farklı nesne de kullanılabilir.

Toprak Altına Gömülen Büyüler Gerçekten de Etkili mi?

Geçmişi çok eskilere dayanan bu teknikler de medyumların amaçları çok farklı olabilir. Özellikle kısa zaman içinde verdiği sonuçlardan dolayı tercih edilen bu teknikler en çokta insanların kişisel olarak etkilenmeleri amaçlanan büyü işlemlerin de kullanılırlar. Çoğu zaman hazırlanan bir muskanın toprak altına gömüldüğü bilinir.

Bu muskaların mümkün olduğu kadar uzun zaman toprak altında kalması ve mutlaka etki altında olan kişiler tarafından bulunamaması amaçlanır. Çünkü istenen sonuçlar ancak bu şekilde ortaya çıkar. Toprak altına gömülen büyülerin etki süreleri her ne kadar farklı olabilse de yine de birçok tekniğe göre daha kısa zaman içinde sonuç verdikleri bilinen bir gerçektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir