Ayrılık büyüsü

Büyüler

Ayrılık Büyüsü

Ayrılık büyüsü ilk anda olumsuz bir işlem gibi görünebilmektedir. Özellikle birçok kişi tarafından onaylanmayan bu işlem kimi zaman doğru bir amaç içinde kullanılabilmektedir. Örneğin bazen insan yaşadığı ilişkiden zarar görme ihtimali olduğunu fark edemeyebilir. Özellikle yaşadığı aşktan dolayı asla ilişkisinin kedisine olumsuz bir etkisi olacağına ihtimal vermeyen kişileri bu durumdan korumak için yapılacak en önemli işlemlerden biri öncelikle ayırma büyüsüdür.

Bu işlemler kısa zaman içinde insanların düşüncelerini kontrol altına alarak yaşadığı ilişkilere son vermelerini sağlamaktadırlar. Bu zamana kadar yapılmış olan birçok farklı işlemde istenen sonucu alındığı bilinmektedir. Ortaya çıkan bu enerjiler kesinlikle risk taşımamakla birlikte kalıcı bir şekilde sonuç vermektedir. Ancak bazen bu enerjilerin istenen sonucu vermeleri çok uzun süreler alabilmektedir. Bunun birçok farklı sebebi olabilir.

Bunların başında medyumların yaptıkları işlemlerde atladıkları veya önemsemedikleri adımlar gelmektedir. Aynı zamanda partnerleri kendilerini koruma altına almak için manevi bir işlem yaptırmışlarsa bu durumda da istenen enerjiler asla ortaya çıkmayacaktır. Bilindiği gibi birçok kişi bu alanda aldıkları özel hizmetler ile çok farklı sonuçları elde etmişlerdir. Özellikle ayrılık büyüsü gibi iki kişinin düşüncelerini aynı anda değiştirebilen işlemler medyumların en çok ilgi çektikleri işlemlerden biridir. Her iki kinin isimleri, resimleri, eşyaları veya saç teli, tırnak ya da kan damlaları gibi şahsa özel nesneler kullanıldığında istenen sonuçların alınmasına kesin gözü ile bakılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir