Sevgi büyüsü

Büyüler

Sevgi Büyüsü

Birçok kişi büyülerin sadece insanlar zarar vermek veya dehşet verici sonuçları ortaya çıkarabilmek amacı ile yapılan işlemler olduğunu düşünebilmektedir. Özellikle konu ile alakası olmayan kişiler genellikle bu işlemler hakkında son derece kötü bilgilere sahip olmakla birlikte yapılan araştırmalar sonucunda aslında bu işlemlerin kimi zaman hayırlı işlemler içinde yapılabildiği görülebilmektedir.

Medyumlar insanların birbirlerini sevmeleri sağlamak veya sevdiği kişinin ilgisini çekemeyen kişilere yardımcı olmak için sevgi büyüsü adında bir işlem yapmaktadırlar. Bu işlemler insanlara manevi anlamda son derece olumlu etkileri olan ve aynı zamanda gerek manevi gerekse fiziki anlamda zararı olmayan işlemlerdir. Medyumlar bu işlemleri yaparken mümkünse ilgili kişilerin şahsi eşyalarını veya kendi bedenlerinden alınmış olan saç teli, tırnak ve buna benzer nesneler kullanmak isterler. Eğer bu nesneleri temin etmek mümkün değilse o zaman o kişilerin şahsi bilgilerinden veya resimlerinde de faydalanabilmektedirler.

Genellikle kısa zaman içinde sonuç veren bu işlemler bugüne kadar birçok kişinin sevdiği insan ile utlu ilişkiler yaşayabilmelerine olanak tanımıştır. Bilindiği gibi birçok büyüde insanları şaşkına çeviren işlemler yapıldığı gibi günlük hayatta göremediğimiz birçok nesne de kullanılabilmektedir. Ancak sevgi büyüsü gibi masum ve hayırlı bir amaç için yapılan işlemlerde bu durum farklıdır. Bu sebeple medyumlar bu işlemleri yapma konusunda her zaman ciddi bir başarı oranı yakalamış ve insanlarda yoğun bir şekilde talep almışlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.